شرکت خانه سازان مدرن


شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن

درباره ما

شرکت خانه سازان مدرن نماینده انحصاری HARO آلمان و 2tec2 بلژیک همچنین نماینده Forbo سوئیس ،به عنوان یک واحد تخصصی، در زمینه تهیه و تأمین انواع کفپوش و دیوارپوش از برندهای معتبر اروپائی فعالیت خود را آغاز نموده است. در این راستا با بکارگیری نیروهای با تجربه و همچنین عرضه محصولات متنوع اروپایی کلیه خواسته های مشتریان با سلایق مختلف را فراهم نموده است.

تنوع واردات محصولات این شرکت که با بکارگیری نقطه نظرات روز مهندسین طراح، دکوراسیون و معمار در داخل و خارج کشور صورت پذیرفته است کمک شایانی جهت تسریع در تأمین متریال مورد نیاز پروژه ها برای ساخت، بازسازی و دکوراسیون داخلی مراکزی از جمله بیمارستان ها، شرکت ها، هتل ها، رستوران ها، کتابخانه ها و مراکز گردشگری و توریستی، فروشگاه ها، ورزشگاه ها و ... و منازل مسکونی میباشد که کفپوش های چوبی از شرکت HARO و کفپوش های غیر چوبی از شرکت 2tec2 و کفپوش های بیمارستانی، آنتی باکتریال و سایر انواع کفپوش از شرکت Forbo ارائه می گردد.

شرکت خانه سازان مدرن نماینده انحصاری شرکت های HARO آلمان و 2tec2 بلژیک و نماینده Forbo سوئیس در ایران افتخار آن را دارد که با کیفیت ترین محصولات کفپوش در سراسر دنیا را عرضه نماید.

در این راستا شرکت خانه سازان مدرن نماینده انحصاری HARO آلمان اقدام به واردات عمده تولیدات شرکت HARO ،2tec2 و Forbo نموده است و کلیه محصولات این شرکت ها را از قبیل پارکت، لمینت و CELENIO (که برای اولین بار در ایران ارائه می گردد) از شرکت HARO و کف پوش های بافت وینیل از شرکت 2tec2 بلژیک و انواع کفپوش های بیمارستانی، آنتی باکتریال، موکت تایل، سیستم های ورودی و غیره از Forbo  در SHOWROOM واقع در دفتر مرکزی برای بازدید علاقه مندان آماده نموده است.

این شرکت با داشتن نمایندگی های توزیع داخلی در کلیه شهرهای بزرگ سعی بر ارائه خدمات سریع و مطلوب جهت مشتریان خود در اقصی نقاط کشور نموده است.


پروژه های اخیر

بازگشتبه بالا