شرکت خانه سازان مدرن


شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن
شوروم شرکت خانه سازان مدرن

درباره ما

شرکت خانه سازان مدرن تامین کننده عمده کفپوش های بیمارستانی و مراکز درمانی(آنتی باکتریال و کانداکتیو)، اداری، تجاری و مسکونی نماینده انحصاری HARO آلمان و 2tec2 بلژیک همچنین نماینده فوربو سوئیس ،به عنوان یک واحد تخصصی، در زمینه تهیه و تأمین انواع کفپوش و دیوارپوش از برندهای معتبر اروپائی فعالیت خود را آغاز نموده است. در این راستا با بکارگیری نیروهای با تجربه و همچنین عرضه محصولات متنوع اروپایی کلیه خواسته های مشتریان با سلایق مختلف را فراهم نموده است.

تنوع واردات کفپوش های بیمارستانی، اداری،تجاری و مسکونی این شرکت که با بکارگیری نقطه نظرات روز مهندسین طراح، دکوراسیون و معمار در داخل کشور و خارج کشور صورت پذیرفته است کمک شایانی جهت تسریع در تأمین متریال مورد نیاز پروژه ها برای ساخت، بازسازی و دکوراسیون داخلی مراکزی از جمله بیمارستان ها، مراکز درمانی و کارخانه های داروسازی، شرکت ها، هتل ها، رستوران ها، کتابخانه ها و مراکز گردشگری و توریستی، فروشگاه ها، ورزشگاه ها و منازل مسکونی و... میباشد که کفپوش های بیمارستانی از شرکت فوربو ،کفپوش های چوبی از شرکت HARO و کفپوش های وینیل از شرکت 2tec2 ارائه می گردد.

شرکت خانه سازان مدرن نماینده انحصاری شرکت های HARO آلمان و 2tec2 بلژیک و نماینده فوربو سوئیس در ایران افتخار آن را دارد که با کیفیت ترین محصولات کفپوش در سراسر دنیا را عرضه نماید.

در این راستا شرکت خانه سازان مدرن اقدام به واردات عمده تولیدات شرکت HARO ،2tec2 و فوربو نموده است و کلیه محصولات این شرکت ها را از قبیل پارکت و لمینت از شرکت HARO و کف پوش های بافت وینیل از شرکت 2tec2 بلژیک و انواع کفپوش های بیمارستانی، آنتی باکتریال، موکت تایل، سیستم های ورودی و غیره از فوربو در SHOWROOM واقع در دفتر مرکزی برای بازدید علاقه مندان آماده نموده است.


پروژه های اخیر

بازگشتبه بالا